Usługi dodatkowe dla pasażerów na Lotnisku Chopina w Warszawie

Usługi dodatkowe dla pasażerów na Lotnisku Chopina w Warszawie

Lotnisko Chopina w Warszawie  to komfortowe, przyjazne miejsce, znajdujące się  blisko centrum samej Warszawy. Obsługa i serwis świadczonych usług  w profesjonalny sposób podchodzi do klienta, do jego potrzeb oraz wymagań. Pracownicy lotniska są pomocni i aktywni. W sposób natychmiastowy starają się przekazać klientowi  ważne informacje dotyczące lotów, które nagle uległy zmianie. Dbają o to, aby pasażerowie byli zadowoleni z oferowanych usług, dostępnych na lotnisku Chopina i żeby czuli się bezpiecznie.  Lotnisko w Warszawie posiada wysoki poziom bezpieczeństwa i  sprawną i szybką odprawę. Lotnisko jest duże, posiada szeroki zakres dodatkowych i urozmaiconych usług, skierowanych na potrzeby klienta.

Lotnisko Chopina w Warszawie przygotowało specjalne usługi, takie jak:

  • Strefa VIP Line – Strefa VIP Line dla osoby podróżującej kosztuje 1000 zł, a dla kolejnej osoby podróżującej wspólnie 850 zł.
  • Salony Executive Lounge – Usługa za skorzystanie z salonów Executive Lounge kosztuje 150 zł.
  • Fast Track – Osoby niepełnoletnie przechodzą bezpłatnie. Cena za skorzystanie z usługi Fast Track wynosi 30 zł. Usługę Fast Track można wykupić  poprzez stronę internetową , w dwóch kioskach samoobsługowych, dostępnych na lotnisku oraz podczas zakupu biletów na samolot.

Komfort, czas, prywatność podróżujących liniami lotniczymi w Warszawie

Strefa VIP Line jest to dodatkowo wyodrębniona część Lotniska Chopina, przeznaczona dla osób poszukujących większej prywatności, spokoju i  odpoczynku. VIP Line jest luksusowym, wypoczynkowym miejscem, w którym można prowadzić rozmowy towarzyskie, biznesowe, czy wykonywać pewne projekty lub czytać książki w wolnej chwili. Jest to bardzo wartościowa  strefa dla pasażerów podróżujących często samolotem. VIP Line to duży komfort i oszczędność czasu dla osób podróżujących w sprawach biznesowych, czy wylatujących na wakacyjny wypoczynek. Goście, którzy wykupili pakiet VIP Line mogą skorzystać z oferowanych parkingów VIP, dodatkowych przekąsek serwowanych w barach. Mają również możliwość zarezerwowania hotelu lub zamówienia taksówki oraz dostępu do indywidualnego transportu do samolotu.

Salony Executive Lounge jest to spokojne, urozmaicone miejsce z wieloma atrakcjami dla pasażerów cierpliwie oczekujących na swój lot. W salonie Executive Lounge  znajdują się dwa salony Bolero i Preludium, których nazwy odnoszą się do utworów muzycznych skomponowanych przez samego Fryderyka Chopina. Salony Bolero i Preludium posiadają doskonałe warunki do pracy oraz do relaksu. Każdy z salonów jest wyposażony w czytelne tablice z rozkładem lotów. Executive Lounge oferuje  dostęp do prasy elektronicznej oraz do dostępu do stanowisk komputerowych. Dla rodzin z małymi dziećmi są zapewnione pokoje dziecięce oraz pozostałe, dodatkowe usługi, w tym darmowy internet, czy łazienki z prysznicem.

Fast Track to dodatkowa usługa, ułatwiająca szybkie przejście przez  kontrolę bezpieczeństwa. Umożliwia natychmiastowe przejście przez odprawę i kontrolę, korzystając z osobnego przejścia dla pasażerów, którzy wykupili pakiet Fast Track. Oferta przeznaczona jest dla osób, którzy nie przepadają za staniem w długich kolejkach i wolą zaoszczędzić  swój czas na pracę, sprawy biznesowe, na wypoczynek, relaks przed podróżą.

Usługi dodatkowe dla pasażerów na lotnisku Chopina są wyjątkowe i dostosowane również dla najbardziej wymagających gości, podróżujących liniami lotniczymi w Warszawie. Lotnisko zapewnia swobodę i przyjemną atmosferę z korzystania z dodatkowego pakietu usług i atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *